Victor badminton raketa Ultramate 7

Celý popis níže

Hotově

1 490 Kč

Skladem

Velikost

Počet kusů

Badmintonová raketa VICTOR Ultramate 7 má prodlouženou délku 675 mm. což je v současnosti standardní a nejpoužívanější délka. Hlava rakety má isometrický tvar (nejtypičtější tvar hlavy u dnešních raket). Raketa je dodávána se standardní velikostí gripu - G3. Včetně výpletu váží 88g, je vyvážená na střed - hodnota 3 (stupnice = 1-vyvážení do hlavy, 3-na střed, 5-do ruky) tuhost rámu je vyjádřena hodnotou 2 - tuhý (stupnice = 1-extra stiff-výrazně tuhý, 5-extra flex - výrazně pružný). Je dodávaná s kvalitním a odolným výpletem Victor Lawntex, racketbagem na celou raketu a omotávkou Victor Fishbone - nejprodávanější grip Victor.

Raketa je určena pro mírně a středně pokročilé hráče. Je příjemně lehká a velmi dobře ovladatelná. Díky svému tuhému shaftu je určena spíše pro útočnější hráče s dobrou kontrolou úderu.

 

VICTOR Ultramate 7 - 100% High Carbon with Wave Technology, vysoce kvalitní zpracování, atraktivní matný design, nízká váha a precizní ovladatelnost jsou hlavními přednostmi rakety Ultramate 7

VLASTNOSTI PRODUKTU

Materiál hlava: 100% High Carbon with Wave Technology

Materiál shaft: 100% High Carbon with Wave Technology

Hmotnost rakety: 86 g

Vyvážení rakety: 3/5 - vyvážení na střed

Třída pružnosti shaftu: 2/5 - spíše tuhá

Délka rakety: prodloužená délka - 675 mm

Velikost gripu: G3

Maximální možné napětí struny: 11.0 kg (maximum)

Parametry produktu

Značka: Victor

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.