SCARPA SPIN INFINITY

Celý popis níže

Hotově

1 990 Kč 4 100 Kč

Skladem

Velikost

Počet párů
BOTY SCARPA
SPIN INFINITY 33075
Nejnovější člen oceněné rodiny Spin, Spin Infinity je doposud nejvíc polstrovaná běžecká bota z nabídky značky Scarpa. Navržena pro trénink na dlouhé vzdálenosti a ultra závody

Spin Infinity má mezipodešev z pěny EVA s dvojitou hustotou, která má základnu s nízkou hustotou, která poskytuje dostatečné odpružení a tlumení nárazů, a navíc přináší systém Foot Stabilizer Control (FSC). Systém FSC je pevnější vrstva EVA, která obklopuje obvod mezipodešve a také překlenuje oblast klenby a poskytuje dobrou stabilitu a torzní kontrolu. Mezipodešev o průměru 4 mm podporuje efektivní krok. Bezpečný kontakt se zemí zajišťuje podrážka Vibram® kombinující 4mm výstupky a gumu Megagrip pro optimalizaci trakce a přilnavosti. Síťovaný a svařovaný svršek z PU s konstrukcí Sock-Fit je lehký a prodyšný, ale přesto poskytuje oporu pro doékonalé "zabalení" nohou. Tato kombinace svršku a podešve vede k dokonalé kombinaci úspory hmotnosti, odpružení, podpory a trakce. Všechny tyto prvky se v tomto vysokorychlostním trailovém stroji hladce spojují.

Prodyšný textilní svršek, vyrobený bez švů, je vyztužen pásky z odolného TPU.
Díky konstrukci Sock-Fit LW obepíná svršek nohu stejně dokonale jako ponožka. Jsou tak eliminovány tlakové body a zajištěno maximálního pohodlí a přesnost.
Vysoká ochrana před náhodnými nárazy díky měkké pryži na špičce.
Očka zavázaných tkaniček je možné schovat do speciální kapsy pod jazykem.
Textilní vnitřek výborně odvádí pot pryč z boty.
Vysoká přilnavost a trakce v každém terénu díky technologii Vibram® Megagrip.
Samotná podrážka je tvarována tak aby nedocházelo k jejímu zanášení v bahnitém terénu.

Ideálním prostředím pro tuto botu je trénink na dlouhé vzdálenosti a ultra závody.Parametry produktu

Značka: SCARPA

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.