Royal Bay Extreme Kompresní stehenní návleky černá

Celý popis níže

Hotově

1 310 Kč

Skladem

Velikost

Počet kusů

Royal Bay Extreme - Kompresní stehenní návleky - černé
Kompresní stehenní návlek je navržen tak, aby komprese byla nejsilnější v oblasti stehenního svalu a sportovci tak poskytla jeho maximální oporu. Největším benefitem je omezení bolesti z únavy svalu a jeho rychlejší regenerace. Síla materiálu je speciálně zvolena s ohledem na ochranu oblasti vnitřních stehen proti odírání.

PŘEDNOSTI KOMPRESNÍCH STEHENNÍCH NÁVLEKŮ ROYAL BAY EXTREME

 • Cílená komprese na svaly v oblasti stehen, které podléhají při sportu velké zátěži a zaslouží si tak kompresní podporu jako svaly lýtkové.
 • Prodyšný, rychleschnoucí materiál z mikrovlákna příjemný na nošení v každém počasí.
 • Po celou dobu výkonu drží spolehlivě a pohodlně na svém místě díky širokému hornímu lemu, který je doplněn o zdravotní lem se silikonovými výběžky.
 • Ergonomický tvar.
 • Bezpečnostní reflexní prvky.
 • PŘÍNOSY CÍLENÉ KOMPRESE

  Velmi silná komprese pro maximální výkonnost při extrémní svalové zátěži. Pro maximální účinnost je komprese cílená přímo na konkrétní sval (sval lýtkový, sval stehenní, u pažních návleků svaly předloktí či biceps), kterému tak poskytuje maximální možnou podporu, intenzivně sval fixuje a díky tomu obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách.

  • Pro extrémní trailové běhy, běh na tvrdém povrchu (asfalt a zvláště betonová dlažba), při cyklistických trénincích ve zvláště hrbolatých sjezdech a všude tam, kde dochází k větším otřesům svalů.
  • Vyvinuta pro sportovní výkon s extrémním náporem na konkrétní sval (ať už vlivem zátěže, otřesů nebo nezvyklých zatížení).
  • JAK VYBRAT SPRÁVNOU VELIKOST

   Aby komprese měla efekt a fungovala, je třeba použít vhodnou velikost kompresního oblečení. U sortimentu Royal Bay proto vybíráte správnou velikost podle velikosti svalu a ne jen podle konfekční velikosti či velikosti chodidla.

   Před nákupem kompresních stehenních návleků Royal Bay Extreme je třeba změřit obvod stehenního svalu v nejširším místě.

   Poznámka: Pokud jste naměřili hraniční hodnotu mezi dvěma velikostmi, volte raději tu větší velikost.

   Materiál:

   75 % PAD NYLON, 25 % elastan LYCRA

   • DeoSoft – technologie pro lepší odvod potu a vlhkosti

   Údržba:

   Perte pouze v ruce. Výrobek nebělte. Výrobek se nesmí žehlit. Výrobek chemicky nečistěte. Výrobek se nesmí sušit v bubnové sušičce. Nepoužívejte k praní výrobku aviváž.


Parametry produktu

Značka: ROYAL BAY

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.