On Cloudeasy Olive/Black

CLOUDEASY

Kolekce

Performance All Day

Nejlepší pro

Běžné nošení i příležitostný trénink

Kategorie

Performance All Day

 

V jednoduchosti je krása. A taky to znamená podstatně menší dopad ...
Celý popis níže

Hotově

2 490 Kč 3 790 Kč

Skladem

Vyberte velikost

Počet párů

CLOUDEASY

Kolekce

Performance All Day

Nejlepší pro

Běžné nošení i příležitostný trénink

Kategorie

Performance All Day

 

V jednoduchosti je krása. A taky to znamená podstatně menší dopad na přírodu. U nového modelu Cloudeasy jsme zjednodušili snad vše, co šlo – je ušitý pouze z 15 dílů. A tak vznikla stylová bota ideální na celodenní nošení. Má pouze poloviční Speedboard®, který dostatečně tlumí došlap a využívá technologie převzaté při výrobě našich běžeckých modelů. Celopletený svršek za 100% recyklovaného materiálu poskytuje až neuvěřitelné pohodlí a lehkost na každém kroku.

 

Svršek

100% recyklovaný polyesterový úplet, Speedboard 100% TPU (termoplastický polyuretan)

Mezipodešev / Podrážka

Podrážka: pryžová směs s vylepšeným trakčním vzorkem. Mezipodešev: pěna ZeroGravity

 

Chcete mít z koupi nových bot dobrý pocit? A nechcete dělat kompromisy co se týče pohodlí a stylu? Tak právě pro vás jsou nové Cloudeasy. Udržitelné, jednoduché, pohodlné.

 

Při běžném nošení nepotřebujete řešit návratnost energie a výbušný odraz jako profesionální běžec. Proto jsme vzali jen ty nejdůležitější části technologií využívané při výrobě běžeckých bot a schovali je do stylové boty na celodenní nošení, kterou si může užít každý.

 

Celopletený svršek vyrobený ze 100% recyklovaného polyesteru, a díky tomu jsme minimalizovali odpad při jeho výrobě, ani ze syntetických barviv! A díky tomu, že jsou ušity pouze z 15 dílů je minimalizovaná i uhlíková stopa. Dokonale jednoduché.

 

Díky využití technologií používaných při výrobě těch nejlepších běžeckých modelů, má i Cloudeasy tři Cloud prvky pro dostatečné tlumení při zachování minimalistického vzhledu a poloviční Speedboard® poskytující maximální pohodlí.

Parametry produktu

Značka: On

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.