On Cloud X 3 Ivory/Flame

CLOUD X 3

Kolekce

Performance Running

Nejlepší pro

Regenerační běh, silniční trénink, intervaly, krátký trénink, každodenní trénink, funkční trénink v tělocvičně, indoor, cestování

Kategorie

Performance Ru ...
Celý popis níže

Hotově

3 190 Kč 3 990 Kč

Skladem

Velikost

Počet párů

CLOUD X 3

Kolekce

Performance Running

Nejlepší pro

Regenerační běh, silniční trénink, intervaly, krátký trénink, každodenní trénink, funkční trénink v tělocvičně, indoor, cestování

Kategorie

Performance Running

 

Nová verze modelu Cloud X 3 vznikala na základě našich zkušeností s běžeckým tréninkem a tím pádem je ideální na jakoukoli aktivitu – od cvičení v posilovně, přes HIIT, kalanetiku až třeba po skákání přes švihadlo. Podrážka s technologií CloudTec® poskytuje tlumení bez kompromisů, zatímco Speedboard® dodá energii každému vašemu kroku. Díky vylepšenému střihu, lepší boční opoře a maximální prodyšnosti je tato bota ideální variantou pro všechny, kteří se rádi hýbou, jakkoliv a kdekoliv.

 

Svršek

Nově přepracovaný třívrstvý meshový materiál (vyrobený z 90 – 95% z recyklovaného materiálu) zajistí perfektní prodyšnost, a současně maximální oporu a odolnost.

Speedboard

Jedinečný Speedboard® poskytuje výbušný odraz na každém kroku.

Udržitelnost

Podíl recyklovaných materiálů svršku: 90 – 95%, celkový podíl recyklovaných materiálů: 35 – 40%.

 

Ryhlost. Intenzita. Soustředení. Dohromady to není snadné, ale když máte na noze lehkou a agilní botu, je to mnohem jednodušší. Nový model Cloud X 3 posouvá hranice ještě dál, protože je ještě lehčí a hbitější než jeho předchozí verze.

 

Zní to opravdu dobře, že? A počkejte, až v nich budete trénovat. Lepší střih na patě přes hvězdicové šněrování, nový třívrstvý meshový materiál až po maximální prodyšnost – dokonalé jako nikdy předtím.

 

Širší platforma nového modelu poskytuje ještě lepší stabilitu, oporu a bezpečnost. Velké Cloud prvky nabízí větší tlumení, a to vše zajistí, že se budete cítit neuvěřitelně sebejistí, ať už je vezmete na jakýkoliv trénink.

 

Neustále se snažíme zlepšovat a snižovat dopad výroby našich produktů na naši planetu. Proto nová verze Cloud X 3 obsahuje více recyklovaných materiálů, a to přibližně 35 – 40%.

Parametry produktu

Značka: On

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.