LILL-SPORT LEGEND ROLLER rukavice

Celý popis níže

Hotově

1 050 Kč

Skladem

Vyberte velikost

Počet kusů

Rukavice LILL-SPORT LEGEND ROLLER

Tenká závodní/tréninková rukavice určená pro jízdu na kolečkových lyžích, nordic walking, kolo nebo běh s hůlkami. Svrchní část je z elastického materiálu (polyamid/lycra), který zaručuje tvarovou stálost. V oblasti dlaně a na prstech je použita syntetická kůže Clarino, která je zesílena na palci. Horní strana palce je ošetřena froté materiálem pro otírání. Rukavice je možno prát v pračce.

Svrchní materiál: Polyamid/ Lycra®
Dlaňová část: syntetická kůže Clarino (60% Polyamid, 40% Polyurethan)

Charakteristika materiálů:
Clarino®
- je silná syntetická kůže se složením 60% Polyamidu a 40% Polyuretanu. Materiál velmi dobře dýchá a má výborné parametry odvodu potu. Textilie se dá prát, přičemž nemění své unikátní vlastnosti. Využívá se především v oblasti dlaní, prstů a na výztuže.
Lycra®
- je syntetické pružné vlákno, které přínáší vynikající padnutí, jak za sucha, tak za mokra, trvalé udržování tvaru a maximální pohodlí. Jeho pozoruhodná schopnost roztáhnout se a vrátit se do původního stavu zlepšuje vlastnosti všech látek a oděvů, v nichž je použito. Pružnost, kterou vlákno Lycra® dodává sportovním oděvům, umožňuje, aby aerodynamicky přiléhaly k tělu a přitom nebránily v pohybu.

Parametry produktu

Značka: Lillsport

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.