Leki hole WCR Lite SL 3D

Celý popis níže

Hotově

1 889 Kč

Skladem

Velikost

Počet kusů

Leki WCR Lite SL 3D
Před těmito 16milimetrovými holemi z vysoce pevného hliníku se skloní každá branka. Nově vyvinutý grip Trigger 3D Slalom umožňuje lepší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí, pohodlnější obsluhu rychlým nacvaknutím a vycvaknutím, ale také větší bezpečnostní rezervy kvůli inteligentnímu trojrozměrnému uvolňování, které rozšiřuje uvolňovací rozpětí o čtyřnásobek. Aby toho nebylo málo, profil nosných ploch hůlky Airfoil napodobující křídla letadla snižuje odpor vzduchu a umožňuje optimální švih.

SYSTÉM TRIGGER 3D

Systém madel pro novou dekádu! Díky úhlu uvolnění 220° je používání holí ještě větší hračkou a hlavně bezpečnější, než kdy dřív.
Štíhlé madlo s perfektním přenosem síly, skvělým uchopem a maximálním komfortem díky žlábkům na prsty. Kompatibilní s jakýmkoli poutkem či rukavicí se systémem Trigger. Jednoduše nastavitelná poutka s širokou opěrnou plochou a perfektním střihem, se kterými se k holi připnete nebo od ní naopak odpojíte během
Talířky ideální pro závodní podmínky. Talířky lze snadno vyměnit za jiné, aniž byste k tomu potřebovali nástroj.Aerodynamický profil hole se inspiroval nosnými plochami křídla. To má za následek snížení odporu vzduchu a optimální chování při švihu.

Shortname Leki WCR Lite SL 3D
Typ hole Sjezdové;
Učené pro: Dětské (Junior);Worldcup Race;
Konstrukce Pevná délka;
Grip Trigger 3D;
Grip - upřesnění Slalom;
Poutko (Strap) Trigger 3D (Vario)
Průměr hole Airfoil 16 mm
Materiál hole Hliník (HTS 6.5);
Talířky Alpine (Racing);
Hroty Flex Tip (Worldcup);
Délka 90 - 120 cm
Hmotnost 234 g/ks při délce 105 cm
Parametry produktu

Značka: Leki

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.