Leki hole HRC Marathon Kit 2023/24

Celý popis níže

Hotově

5 189 Kč

Skladem

Vyberte velikost

Počet kusů

Leki HRC marathon k seříznutí/madlo zvlášť (652403081)

HRC marathon je dokonalá hůl na lyžařský maraton pro běžce na dlouhé tratě. Freesize verze této hole je pro ty nejnáročnější uživatele - délku hole si takový jedinec seřízne sám před instalací v balení samostatného madla!

HRC marathon je dokonalá hůl na lyžařský maraton pro běžce na dlouhé tratě, vybavená novým systémem Nordic Shark. Nová rukojeť představuje technologii poutek rukojetí, která je na 100 procent vyvinutá pouze na běžkování a nabízí přesné vedení, ovládání a přenášení síly. Pomocí smyčky Shark a tlačítka pro rychlé uvolnění můžete během několika vteřin snadno nacvaknout a vycvaknout. Přizpůsobený Speed Shape zajišťuje přesné vedení holí při rychlých pohybech. HRC Marathon se skládá z lehké, ale stabilní karbonové trubky o hmotnosti 66 gramů na metr. Hůl má systém výměny talířků Fin Vario, pomocí něhož lze talířky během několika vteřin vyměnit v závislosti na sněhových podmínkách. Kapkovitý tvar talířků umožňuje rychlé sklouznutí lyží někoho jiného, což je ideální při startu lyžařského maratonu. Freesize verze této hole je pro ty nejnáročnější uživatele - délku hole si takový jedinec seřízne sám před instalací v balení samostatného madla! Potřebné nářadí naleznete v balení.

TALÍŘKY FIN VARIO

Extrémně lehký talířek na běžecké lyžování pro optimální trakci v běžecké stopě. Systém Fin Vario umožňuje výměnu talířku bez použití nářadí. Máš na výběr mezi velikostmi S/M, M/L a hrotem na kolečkové lyže.


Parametry produktu

Značka: Leki

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.