Koloběžka KOSTKA TOUR MAX (G5)

Celý popis níže

Hotově

8 490 Kč

Skladem

Velikost

Počet kusů

Objevte novou limitovanou edici koloběžek KOSTKA TOUR MAX (G5) za skvělou cenu!

Populární edice koloběžek KOSTKA TOUR MAX je tu znovu, tentokrát v nových a netradičních barevných odstínech. Vyberte si ze 3 barevných kombinací, díky kterým vás bude vidět na každém kroku. Odlište se od tradičních barev a vyzkoušejte něco nového.

Limitovaná edice Koloběžek KOSTKA TOUR MAX (G5) je k dispozici ve třech barevných provedeních, kde se spolu kombinuje základová barva rámu Antic Gray, která je v naší nabídce nyní velmi populární, spolu se třemi odstíny eloxovaných komponentů (modré, červené a oranžové).

Koloběžka KOSTKA TOUR MAX (G5) Limitovaná ELOX edice je vyrobena pouze v omezeném množství kusů, nepromeškejte svoji šanci a pořiďte si tuto vynikající koloběžku za skvělou cenu!

Koloběžka KOSTKA TOUR MAX odpovídá náročným požadavkům pro delší turistiku včetně výletů po nezpevněných cestách. Díky 26 palcovému přednímu kolu snáze překonává nerovnosti, současně je zajištěno vynikající vedení jízdní stopy. Snadná ovladatelnost i ve vysokých rychlostech je dána geometrií rámu.

Koloběžky modelové řady MAX jsou modely střední třídy pro nejrozšířenější uživatelskou skupinu a pro každodenní pohyb a turistické výlety. Vynikající jízdní vlastnosti jako ovladatelnost a stabilita i při vyšších rychlostech je dána geometrií rámu a inovovanou přední vidlicí. Zúžená koncepce rámu a vidlice, založená na 65 mm širokých nábojích zabraňuje kontaktu nohy s koloběžkou při odrazu. Skvělý jízdní komfort zaručují kola s nerezovým výpletem na dvoustěnných ráfcích Dragon a náboje na průmyslových ložiscích. Rychlost, pohodlí a bezpečnost zajišťují špičkové pláště Schwalbe Marathon Racer a brzdy Shimano 4000. Pro zvýšený a plynulý chod zadní brzdy je lanko potaženo NANO vrstvou.

Radar vlastností

TerénMěstoSilniceDospělíDětiVenčení012345JS chart by amCharts

Základní specifikace

Výška 960 mm
Délka 1720 mm
Hmotnost 9,1 kg
Nosnost rámu 150 kg
Velikost předního kola 26"
Velikost zadního kola 20"
Světlost nášlapu 50 mm
Délka nášlapu 420 mm
Rozvor kol 1150 mm
Šířka řidítek 620 mm

Vybavení

Brzdy Shimano 4000
Náboje KOSTKA HK 6524 FB
Obutí Schwalbe Marathon Racer
Ráfky Dvoustěnné - DRAGON
Představec KOSTKA SK 2822 S
Řídítka KOSTKA FBH 620-50 Al
Vidlice Pevná 26" - 65mm
Ložiska (Náboje) Průmyslová
Hlavové složení A-Head
Madla Tvrzená pěna
Paprsky Nerezové
Duše Autoventilek
Zátky Hliníkové odrazové

Parametry produktu

Značka: Kostka

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.