Kickbike koloběžka Safari Red

Koloběžka Kickbike SAFARI RED
je treková koloběžka na výlety všeho druhu. Asfalt, polňačka, šotolina, &sca ...
Celý popis níže

Hotově

14 490 Kč

Barva

Velikost

Počet kusů

Koloběžka Kickbike SAFARI RED
je treková koloběžka na výlety všeho druhu. Asfalt, polňačka, šotolina, štěrk, lesní cesta, sem tam kořen. To vše zvládne.
Vybavena je pevnou hliníkovou vidlicí a diskovými mechanickými brzdami Shimano. Trekové předurčení koloběžky vyžaduje také kvalitní obutí, které obstarávají pláště Schwalbe Marathon Racer.
KICKBIKE SAFARI

Výroční novinka k příležitosti oslav 25 let koloběžkové značky KICKBIKE. Treková koloběžka s koly 28x20
“ s diskovými brzdami a cestovními řídítky na výlety všeho druhu.

Tato koloběžka z dílny finského Kickbiku byla vytvořena speciálně k výročí 25 let značky a připomíná staré časy z devadesátých let minulého století, kdy na koloběžkách jezdilo jen pár lidí. Pro radost a ten pocit, že mohou dojet kamkoliv. Dál a po neznámých cestách.

SAFARI je treková koloběžka na výlety všeho druhu. Asfalt, polňačka, šotolina, štěrk, lesní cesta, sem tam kořen. To vše zvládne.

Vybavena je pevnou hliníkovou vidlicí a diskovými mechanickými brzdami Shimano. Trekové předurčení koloběžky vyžaduje také kvalitní obutí, které obstarávají pláště Schwalbe Marathon Racer.

Co vás možná na první pohled zarazí, jsou řídítka. Nejsou rovná, ale divně prohnutá. Proč? Jedná se cestovní řídítka prověřená těmi nejnáročnějšími koloběžkovými expedicemi typu přejezd USA, Tour de France a Giro d´Italia na koloběžce apod. Koloběžkáři umožňují držet vzpřímený postoj, tudíž odpadají nepříjemné bolesti šíje a zad při delších výletech.

Pro výlety s bagáží je přední vidlice vybavena otvory pro uchycení předního nosiče. A samozřejmostí jsou rovněž blatníky, které jsou, stejně jako u většiny Kickbiků, součástí balení koloběžky. Nemusíte je tedy kupovat zvlášť.

Koloběžka je k dispozici v červené barvě s parádním retro plechovým štítkem na hlavové trubce, jak ostatně velí tradice velkých cyklistických značek.

Sečteno podtrženo. SAFARI je koloběžka pro ty, kteří nikdy nevyrostou ze svých klukovských a dívčích let. Pro ty, kteří se nevzdávají svých snů a stále ještě píší svůj příběh. Je čas vyrazit. Dál a do neznáma. Tak jako kdysi Hannu, Alpo a další legendy koloběžkového sportu…

Parametry produktu

Značka: Kickbike

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.