Kickbike koloběžka cross fix

Koloběžka Kickbike Cross Fix

Specialista pro pejskaře, začínající mushery a lidi, co rádi jezdí ...
Celý popis níže

Hotově

13 900 Kč

Barva

Velikost

Počet kusů

Koloběžka Kickbike Cross Fix

Specialista pro pejskaře, začínající mushery a lidi, co rádi jezdí terénem

Je to tady! Krosová koloběžka KICKBIKE CROSS FIX je koloběžka pro milovníky jízdy terénem, či lesem, ale hlavně pro pejskaře.

Model CROSS FIX je elegantní a s minimalistickým designem, kde není nic navíc.
Konečně! Vývoj koloběžkových strojů je k nezastavení a KICKBIKE jde ruku v ruce se špičkovými závodníky nejen v silničním koloběhu, nýbrž i v tom pejskařském, mushingu. Závoďáci se psy jezdí převážně s pevnou vidlicí a také začátečníci přicházejí na chuť lehkým, obratným koloběžkám s touto vidlicí, která je tuhá a při jízdě tak zbytečně nepřicházíte o energii vloženou do odrazu.
Mechanické diskové brzdy SHIMANO BR-M375 v kombinaci s krosovými plášti Kenda Small Blocks Eight zajistí optimální brzdný účinek koloběžky téměř v jakýchkoliv podmínkách.

Otočením představce můžete upravit výšku řídítek a tak tato krosová koloběžka není zapovězená ani lidem menšího vzrůstu.

Koloběžka má samozřejmě možnost dvojího uchycení zadní kola (můžete upravit výšku stupátka až o 2.5cm) a je automaticky dodávána s blatníky (přední plastový, zadní ocelový s odrazkou), stojánkem, odrazkami, pumpičkou a montážním balením.

Parametry produktu

Značka: Kickbike

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.