Inov-8 boty Rocklite 280 M

Celý popis níže

Hotově

1 990 Kč 2 990 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů

ROCLITE je vybroušeným diamantem mezi krosovými botami. Velkou zásluhu na tom má především skvěle navržená podešev, která poskytuje vynikající grip a zároveň velmi dobrou životnost. Tyto vlastnosti jsou ještě podpořeny využitím Tri-C pryžové směsi kombinující tři různě tvrdé materiály pro dokonalé vyvážení životnosti a gripu tam, kde je to nejvíce potřeba. Doma je ROCLITE především na měkkém podkladu, kde naplno využijete 6 milimetrů vysoké špunty. Díky vysoké hustotě vzorku a jeho velké kontaktní ploše ale ROCLITE neztrácí přilnavost ani na tvrdém podkladu, nebo na silnici, což z něj činí dokonale univerzálního společníka do jakýchkoliv podmínek.

Model ROCLITE 280 je vynikající vstupní variantou do trailu A OUTDOORU pro každého, kdo si chce vyzkoušet DNA značky INOV-8.

Drop je zde 8 milimetrů a stejnou výšku má i tlumící vrstva v přední části chodidla. To znamená, že v ROCLITE 300 budete schopni perfektně číst terén a boty vás spolehlivě provedou i technickými pasážemi. O dostatečný komfort se stará EVA tlumící směs doplněná o výztuhu META-PLATE. Bát se tak nemusíte žádných ostrých kamenů, ani ztráty flexibility, protože použitá výztuha dokáže vaše chodidla efektivně ochránit, aniž by došlo k negativnímu dopadu na ohebnost celé boty.

Terén
Univerzální terén
Drop
8 mm
Šířka
medium
Podešev
ROCLITE
Aktivita
 
Outdoor
 
Hmotnost
280 g
Výška tlumení v patě
16 mm
Výška tlumení ve špičce
8 mm
Tlumicí materiál
vstřikovaná EVA
Výztuhy
 
META PLATE
 
Výška vzorku
6 mm
Vkládací stélka
6 mm

Parametry produktu

Značka: Inov-8

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.