ENERVIT ISOCARB 2:1 Drink 60g

Celý popis níže

Hotově

75 Kč

Skladem

Velikost

Počet kusů
Energetický nápoj s maltodextrinem a fruktózou (poměr 2:1) pro maximální výkonnost.
Enervit Isocarb obsahuje 30 g sacharidů v 1 odměrce prášku (60 g v sáčku) v optimální kombinaci maltodextrinu a fruktózy (2:1) pro zajištění příjmu vysoké dávky energie, která je v průběhu času stabilnější. Toho je docíleno díky specifickému druhu maltodextrinu DE1 Agenanova®, který zajišťuje bezproblémovou vstřebatelnost a současně prodloužený přísun energie ze sacharidů.
 
Enervit Isocarb byl vyvinutý ve spolupráci s profesionálními cyklistickými stájemi UAE Team Emirates a Lidl-Trek. Neobsahuje žádná barviva, umělá sladidla ani umělá aromata.
 
Enervit Isocarb je součástí řady C2:1 pro maximální výkonnost.
 
Kompletní řadu produktů Enervit C2:1 můžete objednat za akční cenu díky našemu balíčku všech doplňků s 15% slevou.
 

KDY A JAK POUŽÍT ENERVIT ISOCARB C2:1

 

Užívejte během výkonu.

Rozpusťte 1 odměrku na každých 500 ml vody pro přípravu hypotonického nápoje, nebo 1 odměrku na 250 ml vody pro přípravu isotonického nápoje. Získáte tak energetický nápoj na bázi sacharidů se zdrojem vitaminu B1, který přispívá ke správnému energetickému metabolismu. V sáčku (jednorázová dávka) najdete množství odpovídající 2 odměrkám (60 g sacharidů).
 
 • Hypotonický nápoj v dávce 32,5 g prášku (1 odměrka, nebo 1/2 sáčku) na 500 ml neperlivé vody pro hodinový výkon zvolte pro lehké sportovní aktivity. Obsahuje 30 g sacharidů.
 • Isotonický nápoj v dávce 65 g prášku (2 odměrky, nebo 1 sáček) na 500 ml neperlivé vody pro hodinový výkon zajistí maximální doporučený příjem sacharidů za hodinu (60 g) pro běžné amatérské a rekreační sportovce. Zvolte pro náročnější sportovní výkony. 
 • Isotonický nápoj v dávce 97,5 g prášku (3 odměrky, nebo 1,5 sáčku) na 750 ml neperlivé vody pro hodinový výkon představuje maximální doporučený příjem sacharidů (90 g) za hodinu pro profesionální a pravidelně trénující sportovce. Zvolte pro náročnější sportovní aktivity a pouze pokud se řadíte mezi zmíněné skupiny sportovců.
 

ÚČINKY ENERVIT ISOCARB C2:1 

Maltodextrin DE1 AGENANOVA® zajišťuje nízký glykemický index v kombinaci se zachováním dobré rozpustnosti maltodextrinu.
 
Výhody přípravku Agenanova:
 • Komplexní rozpustný sacharid – prodloužený přísun sacharidů.
 • Umožňuje vysokou koncentraci energie v nápojích a gelech za současně nízké viskozity zajišťující dobrou rozpustnost a tím i vstřebatelnost.
 • Zvýšení hladiny cukru v krvi je pomalejší.
 • Doplňování sacharidů je v průběhu času stabilnější.
 • Díky těmto vlastnostem oddaluje nástup únavy a příznaky „hlaďáku“.
 • Osmotický tlak je téměř nulový díky vysoké molekulární hmotnosti a nízkému množství nízkomolekulárních cukrů.
 

VÝHODY PRODUKTU ENERVIT ISOCARB C2:1

Bez složitého počítání přijatých sacharidů prostřednictvím více různých produktů (gelů, tyčinek, iontového nápoje) lze snadno a rychle dávkovat příjem sacharidů tak, aby v přijatelném množství tekutiny (500 či 750 ml za hodinu) sportovec snadno přijal maximální vstřebatelné množství sacharidů (60 gramů pro rekreační a 90 g pro profesionální sportovce).
 
 
 

PŘEDNOSTI PRODUKTŮ ENERVIT C2:1

 • Vyznačují se optimálním poměrem (2:1) vhodných sacharidů (glukóza:fruktóza) pro maximální výkon.
 • Obsahují „kulatou“ dávku sacharidů komunikovanou přímo na obale, díky čemuž se příjem energie během výkonu velmi dobře počítá.
 • Vysoké dávky sacharidů jsou „nahuštěné“ do malých objemů (skladnost, není potřeba konzumovat větší objemy výživy) a servírovány ve více formách (aby se dalo dobře jíst a kombinovat – nabídka je pestrá a variabilní).
 • Jsou vhodné pro dlouhodobé výkony ve střední intenzitě nebo pro vysoce intenzivní výkony. 
 • Vyvinuty ve spolupráci s profesionálními cyklistickými stájemi Lidl-Trek a UAE Team Emirates.
 

CHCETE VĚDĚT VÍC?

Přečtěte si článek o tom, jak při sportu doplňovat maximum energie a jak funguje řada C2:1. Najdete v něm mimo jiné i podrobné vysvětlení grafu níže.

 

V dalších článcích se dozvíte, proč je vůbec důležitá výživa během výkonu a co jíst nebo na jakou další energii kromě sacharidů sportovec "jede":

Proč je důležitá výživa během výkonu a co jíst?
Sacharidy ve výživě a sportu - jak je efektivně využít pro náš výkon?
Co je glykogen a k čemu slouží?
Čím doplňovat energii během sportu?

 


 

Jak rychle a kolik energie dodá Enervit Carbo Bar C2:1 ve srovnání s dalšími energetickými doplňky řady C2:1 vhodnými během tréninku či závodu? To prozradí náš graf:

 

 

ENERVIT - VÝŽIVA PRO VAŠE VÍTĚZSTVÍ

Na sportovní výživu Enervit, která má za sebou více než 50 let zkušeností, spoléhají miliony sportovců na celém světě. Od hobby sportovců a amatérů po špičkové profesionály - mistry světa a Evropy či olympijské medailisty. Do Enervit Teamu patří například:

       

Další sportovce a kluby spoléhající na sportovní výživu Enervit najdete na našem webu, v sekci Enervit Team.

 

NUTRIČNÍ HODNOTY

Nutriční hodnoty

100 g prášku

 65 g prášku 
(2 odměrky)

 100 ml nápoje 
 (při koncentraci 2 odměrky/500 ml vody) 

 Energetická hodnota 

376 kcal

1599 kJ

244 kcal

1039 kJ

49 kcal
208 kJ

Bílkoviny

0 g

0 g

0 g

Sacharidy

92 g

60 g

12 g

z toho cukry

31 g

20 g

4 g

Tuky

0 g

0 g

0 g

z toho nasycené

0 g

0 g

0 g

Sůl

0,9 g

0,6 g

0, 12 g

Vitamin B1

 0,64 mg (58*) 

 0,41 mg (38*) 

0,083 (7,5*)

* v % referenční hodnoty příjmu

 

SLOŽENÍ

Maltodextrin DE1 Agenanova (66 %), fruktóza (31 %), regulátor kyselosti: kyselina citronová - chlorid sodný - přírodní citronová příchuť, thiamin hydrochlorid (vitamin B1). Bez umělých barviv a sladidel. 
 

UPOZORNĚNÍ

Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji. Výrobek pro sportovce. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Min. trvanlivost: viz obal.

Parametry produktu

Značka: ENERVIT

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.