DYNAFIT ULTRA PRO 2 W Marine Blue/Blueberry

Celý popis níže

Hotově

4 005 Kč 4 450 Kč

Skladem

Velikost

Počet párů

64098 Dámská běžecká bota Ultra Pro 2 W

Dostatek tlumení a ochrany pro dlouhé běhy.
AbstraktníModel Ultra Pro 2 byl vyvinut tak, aby trailovým běžcům nabídl potřebnou ochranu a ideální tlumení pro dlouhé běhy.
Běžecká bota Ultra Pro 2 W byla vyvinuta tak, aby trailovým běžcům nabídla potřebnou ochranu a ideální tlumení pro dlouhé běhy a ultramaratony.

Vzdálenost přesahující 42,2 kilometrů enormně zatěžují vaše tělo a nohy. Ultra Pro 2 W s novou mezipodešví Speedlite vyniká maximálním odpružením a pohodlím. Skvěle absorbuje nárazy a tím snižuje. Ve srovnání s tradičními mezipodešvemi EVA je nová konstrukce značně lehčí, a proto šetří vaši energii na dlouhých tratích. TPU obsázka a oko poskytují potřebnou ochranu v technickém terénu. Dobře polstrovaná paty zvyšuje pohodlí a zaručuje pevnou oblast v botě kolem držení chodidla bez klouzání.

Léty prověřená podešev Vibram® Megagrip, zajištění nejlepší přilnavost v jakémkoli terénu a za všech podmínek. Drop 8mm (23+4/31+4mm(špička/pata)) splňuje preferenci motivovaných ultrarunnerů. Systém rychlého šněrování vám umožní perfektně a přesně přizpůsobit střih boty vašim potřebám a tvaru chodidla. Díky pohodlnému a prodyšnému svršku se v botě budete cítit skvěle i po mnoha uběhnutých kilometrech.
Věková skupinaDospělý
Stav produktu Nový výrobek
pohlavíZeny
Velikost3-9 UK
Hmotnost270G
Specifikace
 
Pokles8 mm
Vejít seMaximální hlasitost
Výška zásobníku23+4 / 31+4 mm (přednoží/pata)
PodeševVIBRAM MEGAGRIP
MezipodeševRYCHLOST
Výstupky3,5mm

Parametry produktu

Značka: DYNAFIT

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.