DYNAFIT SKY 4 VEST Black Out

Celý popis níže

Hotově

3 000 Kč

Skladem

Velikost

Počet kusů

49021 Běžecká vesta Sky 4

Minimalistická běžecká vesta pro kratší trailové běhy a závody.
AbstraktníMinimalistická běžecká vesta pro nejnutnější vybavení a potřeby pro náročné horské běhy a závody.
“Lehká, prodyšná, minimalistická”: Unisex běžecká vesta Sky 4 je perfektní volbou pro rychlé tréninky či závody na kratší až střední vzdálenosti.

Energetická tyčinka, bunda do deště, tekutiny – na náročné trailové běhy běžně nosíte jen to nejnutnější, abyste ze sebe mohli vydat všechno. S lehkou a kompaktní běžeckou vestou Sky 4 máte všechny důležité věci na dosah. Celkem devět přihrádek je uspořádáno, takže k nim snadno dosáhnete i při běhu. To znamená, že ušetříte cenné vteřiny třeba při kratším závodě. Vesta má díky síťovaným zónám vynikající prodyšnost.
Vývojáři věnovali zvláštnímu střihu, který pozornost samozřejmě velmi pohupování ze strany na stranu a potvrdil výbornou stabilitu i při rychlých technických sebězích. Střih vesty lze také individualizovat pro velikost a tvar vašeho těla pomocí dvou strečových uzávěrů a systému bočního nastavení. Vesta je dostupná ve třech velikostech: XS/S, M/L, XL a váží pouhých 160 gramů. Disponuje také píšťalku pro případ nouze a reflexními prvky pro bezpečnost za snížené viditelnosti.


Další speciální funkce běžecké vesty Alpine 4 je připevnění na díru. K tomu máte na výběr ze tří různých možností: přední vertikální, zadní vertikální nebo zadní horizontální jako „V“. Součástí vesty jsou i dvě 500 ml soft flasky se širokým hrdlem pro rychlé doplňování.

Běžecká vesta Sky 4 – “minimalistická s DNA #SPEEDUP”.

Parametry produktu

Značka: DYNAFIT

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.