Dynafit SEVEN SUMMITS+ Ski Set 23/24

Celý popis níže

Hotově

19 990 Kč 28 750 Kč

Skladem

Vyberte velikost

Počet párů

48495 Lyžařský set Seven Summits Plus

Všestranný předmontovaný skialpinistický set speciálně navržený pro ženy je měkčí než pánská verze a celé balení obsahuje lyže Seven Summit, vázání Radical Long Travel a pásy.
Unpack & Ski - Specifická dámská verze lyžařské sady Seven Summits+ je o něco měkčí, pokud jde o její pružnost. Je předmontovaný a skládá se z lyže Seven Summits, vázání Radical Long Travel a potahů na lyže.
Předmontovaný set Seven Summits+ se skládá z lyží Seven Summit, vázání Radical Long Travel a pásů POMOCA.
V s heslem „Vybal a lyžuj“ je nyní hledání ideální kombinace lyží, vázání a pásů minulostí. Jednoduše se můžete spolehnout na dlouholeté zkušenosti odborníků z DYNAFIT, kteří pro vás sestavili dokonalou sadu: Objednejte si balíček, rozbalte jej, nechte si jej zavázat upravit autorizovaným profesionálem a můžete vyrazit na sjezdovku.

Sada obsahuje turistické lyže Seven Summits, které jsou osvědčenou klasikou ve flotile lyží DYNAFIT. Plné ABS bočnice zaručují nejlepší možný přenos síly na lyži. Bez ohledu na to, kam zamíříte, se Seven Summits jste ideálně vybaveni pro všechny typy sněhu a jakýkoli druh terénu. Ve srovnání s ostatními modely lyží DYNAFIT je díky rozšířenému poloměru otáčení Seven Summits lyže velmi shovívává. Celodřevěné jádro z topolu zároveň propůjčuje potřebný pop a hladkou jízdu bez vibrací. Rocker konstrukce na špičce a patě a vykrojení jsou také přizpůsobeny pro každou velikost lyží – unikátní vlastnost na trhu skitouring. To umožňuje efektívnu dĺžku hrany stejně úměrnou každou velikost, což umožňuje fungovat nezávisle na velikosti. Lyže doplňuje pohodlné všestranné vázání Radical Long Travel. Boční piny Step-In usnadňují vstup do špičky o více než 30%. Stále stejná stabilita při sjezdu. S Radical Long Travel jste nejen na první vrchol, ale jste také první dole.
Vázání má dvě výšky patky, které můžete rychle a snadno nastavit pomocí své díry pro pohodlný výstup. Tento model nabízí 50 mm v nastavení délky, což umožňuje přizpůsobení různým délkám skeletu. Hodnotu uvolnění lze plně nastavit jak příčně, tak vertikálně od DIN 4 do 10. Pro větší bezpečnost na ledu nebo krustě lze k vázání připevnit haršajzny. Stejně jako všechna vázání DYNAFIT bylo i Radical Long Travel vyvinuto a vyrobeno v Německu a je na něj poskytnuta doživotní záruka DYNAFIT.

Sada je doplněna pásy Seven Summits. Ty byly ve Švýcarsku se známou kvalitou POMOCA, která nabízí ideální vlastnosti přilnavosti a skluzu.

USPPředmontovaná sada. Kůže připevněná.
Stav produktu Nový výrobek
Věková skupinaDospělý
pohlavíUnisex
Průměrná šířka84,00mm

Parametry produktu

Značka: Dynafit

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.