Dynafit Seven Summits Plus Ski Set 20/21

Celý popis níže

Hotově

18 990 Kč 23 990 Kč

Skladem

Velikost

Počet párů
 SET Dynafit SEVEN SUMMITS PLUS SKI 20/21
SET OBSAHUJE:

- lyže Dynafit Seven Summits
- vázání Dynafit ST Radical
- pásy Dynafit Speedskin Seven Summits


LYŽE:

Lyže Seven Summits jsou klasika od DYNAFIT. Pro zimu 20–21 se nyní vrací s celkovým konstrukčním zpracováním dřeva a karbonových vložek. Plné bočnice z ABS zaručují nejlepší možný přenos síly z lyžaře na lyže, čímž zajišťují, že lyže poskytuje 100% výkonu lyžaře na sjezdovkách nebo v zapadákově. Tato lyže znamená, že jste ideálně vybaveni do všech sněhových podmínek a na jakýkoli druh terénu. Ve srovnání s našimi ostatními lyžemi je díky rozšířenému poloměru otáčení lyže velmi shovívavá a zároveň jí díky 100% topolovému dřevěnému jádru propůjčuje potřebnou pop a plynulou jízdu bez chvění. Konstrukce rockeru a vykrojení jsou také přizpůsobeny pro každou velikost lyží, což je na trhu s lyžařskými túry jedinečná vlastnost. Díky tomu je efektivní délka hrany stejně úměrná každé velikosti, což jí umožňuje fungovat nezávisle na velikosti.

VÁZÁNÍ:

Lyže Seven Summits + jsou vybaveny pohodlným vázáním ST Radical Test se zátkou na lyže a zvedačem paty, který lze házet nahoru nebo dolů. Vazba ST Radical je skutečně univerzální, kombinuje odolnost, pohodlí a intuitivní ovládání. Krokové boční věže zjednodušují vstup do špičky o více než 30% a současně zvyšují boční stabilitu během sestupu. ST Radical Test má dva zvedáky paty, které lze pomocí lyžařské hole rychle a snadno nasadit nebo deaktivovat. Kromě toho toto vázání nabízí přizpůsobení délky o 50 mm (plus / mínus 25 mm), což umožňuje skvělé přizpůsobení různým délkám podešve. Hodnoty bočního a svislého uvolnění jsou plně nastavitelné od DIN 4-10. Lyžařské mačky lze nosit s vázáním ST Radical Test.

PÁSY:

Sada je doplněna lyžařskými pásy Seven Summits. Ty jsou samozřejmě vyráběny ve Švýcarsku v obvyklé kvalitě POMOCA.

Kompletně nachystaný a dokonale vyvážený skialpový set se skládá z inovovaných lyží Dynafit Seven Summit, vázání Dynafit ST Radical a příslušných Dynafit pásů.Lyže Seven Summits jsou klasikou značky DYNAFIT.Na zimu 20-21 se nyní vrací s celkovou celodřevěnou konstrukcí z topolového dřeva a karbonových výztuh.Full ABS Sidewall zaručují nejlepší možný přenos síly na lyže, čímž zajišťují, že lyže nabízí perfektní výkon na sjezdovce nebo ve volném terénu.


Parametry produktu

Značka: Dynafit

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.