DYNAFIT Hydration Reservoir 1,5L

Celý popis níže

Hotově

765 Kč 900 Kč

Skladem

Velikost

Počet kusů

49072 Zásobník hydratace 1,5 l

Nese dostatek tekutin na dlouhé dny na stezce.
AbstraktníHydratační nádrž o objemu 1,5 l s náustkem s vysokým průtokem, velkým nepropustným otvorem a středovou přepážkou pro větší stabilitu.

Tento 1,5l hydratační zásobník je vaším praktickým doplňkem, abyste byli vždy dobře hydratovaní na trailu, na kole nebo při horolezectví.

Musíte vždy zůstat hydratovaní, abyste mohli na hoře vydat ze sebe všechno. S 1,5l hydratační nádržkou máte po ruce vodu nebo jakoukoli jinou tekutinu, kterou máte rádi, aniž byste si museli sundávat batoh. Uspokojte svou žízeň během několika sekund s inteligentním zákusovým ventilem, který nabízí vysoký průtok a nepropustný otočný uzávěr.

Tento hydratační zásobník je vyroben z materiálů bez BPA a PFC pro příjemnou a neutrální chuť. Široký otvor usnadňuje plnění a snadné čištění, zatímco uzávěr Slide-Seal™ zaručuje, že z vašeho batohu neuniknou tekutiny. Střední přepážka udržuje úzkou siluetu a stabilitu při rychlém pohybu. Pro doplnění lze hadici snadno oddělit od nádržky díky automatickému uzavíracímu ventilu.
Věková skupinaDospělý
pohlavíUnisex
Hmotnost130G
Objem1,5L

Parametry produktu

Značka: Dynafit

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.