DYNAFIT ALPINE 9L Silvretta/Petrol batoh

Celý popis níže

Hotově

1 990 Kč 2 350 Kč

Skladem

Velikost

Počet kusů

Batoh 48260 Alpine 9

Inteligentní sportovní batoh na běhání.
AbstraktníVšestranný v segmentu trail runningů s objemem 9 litrů a nesčetnými funkcemi – jako stvořený pro krátké i delší běhy.
Unisex batoh Alpine 9 získává body se svým objemem 9 litrů a četnými kapsami jako spolehlivý partner pro vaše dobrodružství při trailovém běhání.

S tímto praktickým běžeckým batohem můžete své vybavení dobře uložit na dlouhé tréninkové běhy. Flexibilní hlavní oddíl nabízí prostor pro hydratační nádrž. Perfektně padne na horní část těla a pohyby, takže se můžete plně soustředit na sebe a terén.

Balení obsahuje dvě vnější síťované kapsy na gely nebo tyčinky a další boční kapsu na zip. Má prostor až pro čtyři baňky (2 x 500 ml, 2 x 250 ml), abyste měli jistotu, že budete mít vždy dostatek tekutin přesně v teplejších měsících.

Hůlky lze uložit na boční nebo zadní stranu pomocí elastických šňůr. Uvnitř batohu Alpine 9 Backpack je vodotěsná kapsa pro váš smartphone. Pro tu trochu bezpečnosti navíc je součástí hrudního popruhu píšťalka, abyste na sebe mohli v případě nouze upozornit. Reflexní logo zajišťuje lepší viditelnost po setmění nebo za špatného počasí.

Alpine 9 – Váš parťák na trailové běhání.
Stav produktuPřenést
Věková skupinaDospělý
pohlavíUnisex
Hmotnost251G
Objem9L

Parametry produktu

Značka: Dynafit

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.