DYNAFIT ALPINE 12L Pink Glo/Black Out batoh

Celý popis níže

Hotově

2 253 Kč 2 650 Kč

Skladem

Vyberte velikost

Počet kusů

Batoh 48264 Alpine 12

Chytrý univerzál pro dlouhé a náročné trailové běhy.
AbstraktníBatoh Alpine 12 je dokonalým společníkem pro dlouhé náročné trailové běhy.
Díky nejrůznějším úložným prostorům a inteligentním funkcím je batoh Alpine 12 Unisex praktickým všestranným běžcem na dlouhé vzdálenosti.

Pro náročné běhy získáte vše: Alpine 12 s objemem 12 litrů je další generací oblíbeného, ??nejprodávanějšího DYNAFIT Enduro 12. Jeho inteligentně navržená konstrukce a chytré detaily nadchnou motivované trailové běžce. Navzdory své nízké hmotnosti nabízí spoustu pohodlí na kilometr navíc a při běhu téměř nepoznáte, že je zapnutá. Nic se nevibruje, neskřípe ani neklouže – Všechno vaše vybavení lze uložit a je vždy na dosah.

Pružná hlavní přihrádka dokonale obepne vaše tělo a váš běžecký styl. Dobře se hodí pro přenášení převlékání, ochranné bundy proti počasí nebo hydratačního rezervoáru. Uvnitř najdete časem prověřenou voděodolnou kapsu, která ochrání váš smartphone před vlhkostí. Venku získáte čtyři strečové kapsy s prostorem pro vaše baňky (2x 500 ml, 2x 250 ml), abyste zůstali dobře hydratovaní. Kromě toho je k dispozici další, odnímatelná kapsa na smartphone, takže nemusíte hledat v batohu, když se objeví dokonalý snímek.
Na zadní straně batohu jsou dva držáky na láhev navíc a kapsa na zip na cennosti nebo jiné drobné nezbytnosti. Hůlky lze připevnit na boky nebo na zadní stranu batohu, když je nepotřebujete. Alpine 12 je zakončena nouzovou píšťalkou a reflexním logem pro lepší viditelnost za šera nebo za zhoršených povětrnostních podmínek.


Alpine 12 – prostorný a inteligentní.
Stav produktuPřenést
Věková skupinaDospělý
pohlavíUnisex
Hmotnost281G
Objem12L

Parametry produktu

Značka: Dynafit

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.