Obchodní podmínky

 

1.Základní údaje

Kontakt:

Kerda Sport s.r.o.

mobil :    +420 485 103 682        
email :    shop@kerdasport.cz

web:       www.kerdasport.cz


Číslo účtu pro bezhotovostní platby: 
Číslo účtu : 43-6886390227/0100
IBAN : CZ1801000000436886390227

2. Objednávka zboží

Částečná nabídka firmy Kerda Sport s.r.o. je umístěna na stránkách www.kerdasport.cz. Dodavatel nezaručuje okamžitou dostupnost všech položek zboží. Objednávku zboží potvrdíte jejím odesláním. Ceny za dopravu jsou uvedeny v objednávce. Cena se může měnit dle aktuálního ceníku společnosti DPD. Pro objedávky nad 5 000 Kč je doprava po celé ČR ZDARMA.

Celková cena zboží, slev a dopravy je automaticky kalkulována.

Zrušení objednávky je možné jak ze strany zákazníka, tak i dodavatele. Obě strany mohou s udáním důvodu zrušit objednávku, pokud již však nevstoupila do stavu objednaná/odeslaná. Pokud zruší objednávku dodavatel, bude zákazníka neprodleně kontaktovat a uvede důvod zrušení objednávky.

3. Zaslání zboží

Zboží je zasíláno ČP. Po dohodě možnost zaslání jiným dopravcem - ceny dle aktuálního ceníku.

 

Dodací lhůta
Objednané zboží bude dle jeho dostupnosti a provozních možností dodavatele dodáno v co nejkratší možné době poštou nebo jiným přepravcem, obvykle následující pracovní den, resp. následující den po přijetí platby objednávky.

V případě nedostupného množství zboží je zákazník o případném prodloužení dodací lhůty včas informován.
Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou zákazník stanovil v objednávce.

 

Způsob dopravy
Dopravu na určenou adresu zajišťuje dodavatel, a to na území celé České republiky. Náklady na dopravu zboží se liší dle zvoleného způsobu dopravy. Konkrétní způsob dodání si zvolí zákazník sám a to pomocí formuláře voleb přepravy po skončení aukce.

 

Možný způsob dopravy :

1. osobně

2. zaslání poštou

3. zaslání smluvním přepravcem

 

Způsob uhrazení ceny za zboží
Zákazník má několik možností uhrazení kupní ceny za zboží. Zboží je možné po předchozí dohodě uhradit dobírkou v místě předání zboží prostřednictvím ČP nebo poukázáním celkové ceny na účet dodavatele pod příslušným variabilním symbolem, který platbu identifikuje. VS je vždy u objednávky uvedeno. Platbu je též možné uskutečnit složenkou nebo zaplatit v obchodě (osobní odběr).

 

Převzetí zboží
Doporučujeme prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, sepište za přítomnosti dopravce záznam o poškození zásilky a nechte si tuto skutečnost potvrdit dopravcem. 

Podepsáním dodacího listu přepravci zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. Proto raději před podpisem pečlivě zkontrolujte obal.

4. Osobní odběr zboží

Osobní odběr zboží je možný po potvrezní dostupnosti zboží.
V případě osobního odběru zboží je možné uhradit zboží až při předání.

EET: "Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou hotovostní tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

5. Záruční podmínky a reklamace

Pokud není uvedeno jinak, na zboží se vzahuje záruka 24 měsíců.

Reklamace
V případě, že zákazník objevil na zakoupeném zboží v průběhu záruční doby vadu, která nebyla způsobena jeho nevhodným používáním, ale vadou samotného výrobku, má v záruční době právo na reklamaci zboží.

Upozornění: Zboží k reklamaci musí být čisté a kompletní včetně veškerého příslušenství !!

Vyřízení reklamace
Dodavatel posoudí oprávněnost reklamace vady na zboží a po posouzení vyrozumí zákazníka telefonicky či emailem o způsobu vyřízení reklamace. Následně bude zákazník vyzván k vyzvednutí reklamovaného zboží.
Lhůta pro vyřízení reklamace je dle zákona č. 634/1992 Sb. třicetidenní.

6. Odstoupení od smlouvy

Právo zákazníka na odstoupení

Do 14 dnů od převzetí zboží má soukromá osoba právo na výměnu zboží nebo na odstoupení od kupní smlouvy. V tomto případě nepoužité a nepoškozené zboží zašlete zpět na vlastní náklady na naši adresu. K zásilce přiložte Odstoupení od kupní smlouvy s uvedením jména kupujícího, data nákupu, čísla prodejního dokladu a čísla účtu, na který si přejete zaslat peníze. Zboží nesmí být zasláno na dobírku.

Právo dodavatele na odstoupení
Dodavatel je oprávněn od smlouvy odstoupit pouze do okamžiku odeslání zboží, a to jen v případě nedostupnosti zboží nebo výrazné změny ceny zboží. Před odstoupením je ale dodavatel vždy povinen kontaktovat zákazníka za účelem dohody o dalším postupu.

7. Ochrana osobních údajů spotřebitele

Zásady ochrany osobních údajů jsou detailně popsány v článku "Zásady zpracování osobních údajů" zde.

8. Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro e-shop Kerda Sportu s.r.o. Dodavatel si vyhrazuje právo obchodní podmínky kdykoliv měnit.

 

 

V Liberci 21.2. 2011