Doprava a platba

Způsob dopravy

Zboží je zasíláno přepravní společností DPD. Po dohodě možnost zaslání jiným dopravcem - ceny dle aktuálního ceníku.
Dopravu na určenou adresu zajišťuje dodavatel, a to na území celé České republiky. Náklady na dopravu zboží se liší dle zvoleného způsobu dopravy. Konkrétní způsob dodání si zvolí zákazník sám a to pomocí formuláře voleb přepravy ve formuláři objednávky.

Možný způsob dopravy :

1. osobně
Osobní odběr zboží je možný po potvrzení dostupnosti zboží.
V případě osobního odběru zboží je možné uhradit zboží až při předání.

2. zaslání DPD: 125,-Kč, objednávka nad 5000,-Kč doprava ZDARMA

3. zaslání jiným přepravcem (pouze po předchozí písemné dohodě)

 

Způsob uhrazení kupní ceny


Zákazník má několik možností uhrazení kupní ceny za zboží, konkrétní způsob platby si zákazník vybere v objednávce. Zboží je možné uhradit dobírkou v místě předání zboží prostřednictvím přepravce nebo poukázáním celkové ceny na účet dodavatele pod příslušným variabilním symbolem, který platbu identifikuje. VS je vždy u objednávky uvedeno. Číslo účtu pro bezhotovostní platby: 
Číslo účtu : 43-6886390227/0100
IBAN : CZ1801000000436886390227
Platbu je též možné uskutečnit složenkou, v případě osobního odběru zboží je možné uhradit zboží až při předání na prodejně.

 

Převzetí zboží


Doporučujeme prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, sepište za přítomnosti dopravce záznam o poškození zásilky a nechte si tuto skutečnost potvrdit dopravcem. 

Podepsáním dodacího listu přepravci zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. Proto raději před podpisem pečlivě zkontrolujte obal.