BROOKS Glycerin 21

Celý popis níže

Hotově

4 390 Kč

Skladem

Vyberte velikost

Počet párů

BROOKS Glycerin 21 M

Co nejlepšího mohou tvoje nohy při běhu vnímat? Správně, nic. Nejlepší běžecká bota je taková, která se ti s prvním odrazem doslova rozplyne pod nohama a zůstane jen pocit maximálního pohodlí a dokonale hladkého odrazu.

Brooks Glycerin 21 je přelomovou verzí téhle ultimátní silniční objemovky, která se už přes 20 let řadí mezi to nejpohodlnější, co můžeš svým nohám dopřát.

Na co se můžeš těšit? Ve srovnání se svými předchůdci je tlumení zase o kousek vyšší a měkčí. Rozdíl je ale právě takový, abychom zachovali celkový dojem boty a pouze ho posunuli o úroveň výš. Glycerin 21 je tak na noze stále ten starý dobrý Glycerin, jen pohodlnější. Tomu přispívá i nové tvarování tlumící vrstvy, které mnohem lépe podporuje ohebnost celé boty a tím i tvůj přirozený styl běhu.

Brooks Glycerin 21 ukončuje debaty o nejpohodlnější botě díky tlumení DNA LOFT v3 na bázi dusíku. Pěna s dusíkovou infuzí je mnohem lehčí, měkčí, odolnější a pružnější. Zkrátka tlumení na steroidech pro všechny běžce, kteří hledají silniční botu s nejvyšším možným stupněm komfortu.

Velký důraz je u Glycerinu kladen i na přirozenost a hladký přechod do odrazu, protože není nic horšího, než když se musí běžec se svou botou přetahovat o slovo.

Nový svršek boty je sametově jemný a dokáže se přizpůsobit chodidlům všech tvarů a velikostí. Ve špičce poskytuje bota velkorysý prostor aniž by obětovala potřebnou pevnost a stažení kolem nártu. Pro běžce s velmi širokým chodidlem je tady pak rozšířená verze WIDE (2E). Samozřejmostí je robustní polstrování kolem paty a měkký jazyk.

Parametry produktu

Značka: BROOKS

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.